Satış Sonrası

Yol Yardım

Yol Yardım

KIA 7/24 Yol Yardım

365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğiniz KIA 7/24 Yol Yardım’a, her türlü sorununuza destek alabilmek için 0850 222 5 542 (KIA Yol Yardım) ya da 0533 248 16 31 (Tek-Kar Yol Yardım) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Çekici Hizmeti

Araçları garanti kapsamında olan ve periyodik bakımları tam ve zamanında yaptıran KIA müşterilerimiz ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilmektedir. Ayrıca aracının garantisi bitmiş olsa da KIA yetkili servislerinde 3.000 TL ve üzeri işlem yaptıran veya periyodik bakımlarını servislerimizde yaptırmaya devam eden KIA müşterilerimize çekici hizmeti 1 sene boyunca ücretsiz verilmektedir.

 

Acil Servis Araçları ve Hizmetleri

Her servisimizde 24 saat hazır bekleyen uzman teknisyenimiz, acil servis araçları ile aracınızın arıza yaptığı yere hızlıca ulaşabilmekte ve garanti kapsamı dahilinde yapılan tüm yerinde müdahale ve onarım işlemlerinden ücret almamaktadır. Üstelik garanti süresi boyunca; akü takviyesi, lastiğinizin stepne ile yer değişimi, yakıt bitmesi sonucunda aracın en yakın yakıt istasyonuna çekilmesi, farlar (uzun, kısa far ampulleri ve ledler hariç) ve sinyaller vs. gibi aydınlatma ampullerinin değişim işlemleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmetler garantisi bitmiş olsa da KIA yetkili servislerinde 3.000 TL ve üzeri işlem yaptıran veya periyodik bakımlarını servislerimizde yaptırmaya devam eden KIA müşterilerimize de ücretsiz olarak verilmektedir.

İkame Araç Hizmeti

Garanti kapsamında olan ve aynı gün içinde giderilmeyen arızalarda, onarım veya değişim işlemi tamamlanana kadar tüm bireysel müşterilerimize ikame araç tahsis edilmektedir.