Hakkımızda

Tek-Kar Otomotiv

Hakkımızda detaylı bilgi edinin.
1991'den beri
değişmeyen kalite

Tek-Kar Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1991 yılından beri, Kia markasıyla yakaladığımız saygınlığımızı ve başarılarımızı 2014 yılının Haziran ayından itibaren Citroen markası ile 2020 Yılı sonuna kadar devam ettik. 2021 Yılı başı itibari ile PSA Groupe markası olan EUROREPAR CAR SERVİCE bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.

TEK-KAR otomotiv bugünün şartlarında ve yeni kurumsal kimliği çerçevesinde Kia ve PSA Groupe markası olan EUROREPAR CAR SERVİCE markalarına 3500 metre kare kapalı,1500 metre kare açık alan olmak üzere toplam 5.000 metre kare alan içerisinde (Satış, Servis, Kaporta ve Boya, Yedek parça, 2.el, Sigorta, Lastik satışı ve Oto kuaför) hizmetlerini "işimiz otomotiv, gücümüz siz değerli müşterilerimiz" ilkesiyle gerçekleştirmektedir.

Tek-Kar Otomotiv olarak temel amacımız otomotiv ile ilgili tüm konularda fark yaratmaktır. Siz değerli müşterilerimizi ailemizin bireyleri gibi görür, aracınızı emanetimiz kabul eder, aracınıza sizden daha fazla özeni göstererek tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için çalışırız. Sizleri aramızda görmekten ve tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

  • 29 Yılın Deneyimi
    Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Güvenilirlik
    Tek-Kar Otomotiv güvencesiyle araçlarınızı bize emanet edebilirsiniz.
  • Uzman Kadro
    Uzman kadromuz ile otomobillerinize en iyi hizmeti sunuyoruz.